Училищен екип
УЧЕБНА 2022/2023 ГОДИНА
име, презиме, фамилия |
длъжност |
Лальо Христов Лалев |
директор |
Елисавета Трайкова Грозева |
заместник директор |
Йовелина Миткова Петкова |
старши учител по химия и физика в прогимназиален етап |
Иван Диков Симеонов |
старши учител по история и цивилизации в гимназиален етап |
Денка Петрова Пенчева |
старши учител по география и икономика в прогимназиален етап |
Юлия Илиянова Иванова |
старши учител по БЕЛ, английски и руски език в гимназиален етап |
Таня Атанасова Славейкова Живка Иванова Хундилова |
старши учител по БЕЛ в гимназиален етап старши учител по БЕЛ в прогимназиален етап |
Илина Димитрова Иванова |
учител по БЕЛ в прогимназиален етап |
Анна Петрова Лисичкова |
старши учител по английски език в прогимназиален етап |
Надежда Иванчева Меразчиева |
старши учител по математика в прогимназиален етап |
Стефка Стефанова Душева |
старши учител по математика и информационни технoлогии в гимназиален етап |
Милена Кирова Атанасова |
стaрши учител по ФВС в гимназиален етап |
Георги Матеев Денчев |
старши учител по изобразително изкуство, технологии и предприемачество в прогимназиален етап |
Теодора Стайкова Димитрова Галя Стоянова Нейкова |
учител по математика и информационни технoлогии в прогимназиален етап старши учител по биология и здравно образование в прогимназиален етап |
Христо Иванов Палов |
учител практическо обучение |
Иванка Маринова Белчева Василка Христова Петкова |
старши учител практическо обучение учител теоретично обучение |
Ренета Димитрова Стоянова |
старши учител теоретично обучение |
Силвия Ангелова Ангелова |
главен учител |
Пенка Иванова Желева |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Мариана Петрова Петрова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Таня Иванова Папазова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Златка Георгиева Великова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Данчи Нейкова Нейкова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Маргарита Петрова Назърова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Момка Маринова Бахова |
старши учител, начален етап на основното образование (I-IVклас) |
Николай Георгиев Николов |
учител по музика в прогимназиален етап |
Красимира Крумова Йорданова |
старши учител в група за ЦОУД - V-VII клас |
Диляна Панайотова Динчева |
учител в група за ЦОУД - I-IV клас |
Ирина Димитрова Димитрова |
старши учител в група за ЦОУД - I-IV клас |
Денка Койчева Иванова Петя Бойчева Илчева Александър Данев Георгиев |
старши учител в група за ЦОУД - I-IV клас учител в група за ЦОУД - I-IV клас учител по ФВС в прогимназиален етап |
Цветелина Пенева Иванова-Великова |
педагогически съветник |
Стефка Николова Михайлова |
ЗАС |
Росица Милкова Димитрова |
счетоводител |
Йорданка Димитрова Милкова |
домакин |
Иванка Костадинова Георгиева |
чистач/хигиенист |
Мария Атанасова Драганова |
чистач/хигиенист |
Пенка Петрова Мечева |
чистач/хигиенист |
Желка Михнева Славова |
чистач/хигиенист |
Снежана Николова Пеева |
чистач/хигиенист |
Драган Митев Драганов |
общ работник |
Галина Симеонова Колева |
помощник на учителя |
Симеон Мишев Чавдаров Минчо Илиев Минчев |
образователен медиатор образователен медиатор |